Септемврийски празници 2023 в Париж - Bonjour Paris!
Оферта номер: Е2809
Вид транспорт:
Самолет
Дати на отпътуване 03.09 и 21.09.2023/4 дни - 3 нощ
София-Париж-София
Вид транспорт:

Дати на отпътуване 03.09 и 21.09.2023/4 дни - 3 нощ
София-Париж-София
Цена от: 1117.00 лв
Програма
1 ДЕН / София-ПарижПолет от София с авиокомпания BulgariaAir в 07:10 ч., Кацане на летище „Шарл Де Гол” Париж в 09:10ч. Трансфер до хотела. Настаняване. Полудневна пешеходна обиколка на града /включена в цената/- Операта Гарние, Площад Вандом с колона на Наполеон, Ул. Риволи, Градините на Тюйлери, Площад Конкорд, Парламента, Домa на инвалидите с гроба на Наполеон, Мостa Александър III, Триумфалната Арка и Шанз Елизе. Връщане в хотела. Нощувка.
2 ДЕН
Закуска. Свободно време или възможност за допълнителна екскурзия. Пешеходна обиколка в Латински квартал с екскурзовод на български език - Остров Ла Сите, Нотр Дам, Съдебната палата, Сорбоната, Пантеона, Люксембургската градина с Двореца, Консиержери, разходка с панорамно корабче по Сена , посещение на Айфеловата кула, Марсово Поле и Нощувка
3 ДЕН
Закуска. Свободно време и възможност за допълнителна екскурзия. Екскурзия до двореца „Версай“ с екскурзовод на български език: големите апартаменти и огледалната зала; разходка в градините на дворецa, Площад Пигал, Мулен Руж, Разходка на хълма Монтмартър: църквата „Сакре Кьор“ и площадът на художниците „Тертр. Нощувка.
4 ДЕН / Au revoir Paris
Закуска. Освобождаване на хотела. Трансфер до летище „Шарл Де Гол” за полет до София в 10:15 ч. и кацане на летище София в 14:00ч.
Пакетните цени са в евро / лева и включват:
- Полудневна пешеходка обиколка на града
- Самолетни билети София – Париж – София с България Ер с включен багаж и летищни такси
- Ръчен багаж до 10 кг и чекиран багаж до 23 кг.
- 3 нощувки със закуски в избран хотел
- Трансфер летище – хотел - летище
- Медицинска застраховка с покритие 5000 евро на ЗД „Евроинс” ( включва COVID 19)
- Допълнителни екскурзии
- Разходи от личен характер
- Застраховка „Отмяна на пътуване” на ЗД “Евроинс”
Забележка: Полетните часове са ориентировъчни и подлежат на препотвърждение от авиокомпанията седмица преди датата на отпътуване!
Допълнителни екскурзии:
- Пешеходна обиколка в Латински квартал с екскурзовод на български език -Остров Ла Сите, Нотр Дам, Съдебната палата, Сорбоната, Пантеона, Люксембургската градина с Двореца, Консиержери, разходка с панорамно корабче по Сена , посещение на Айфеловата кула, Марсово Поле. – 110€/ 215лв.
- Екскурзия до двореца „Версай“ с екскурзовод на български език: големите апартаменти и огледалната зала; разходка в градините на дворецa, Площад Пигал, Мулен Руж, Разходка на хълма Монтмартър: църквата „Сакре Кьор“ и площадът на художниците „Тертр“. – 80€/156лв.
- В цената са включени входните такси за – Айфелова кула (до 3ти етаж); ; Дворецът Версай + градините; разходка с корабче по р. Сена
- Осъществяването на екскурзиите е при минимум 6 човека
- Възможно е да има промяна в реда на провеждане на екскурзиите
- Екскурзиите се заявяват и заплащат от България.
- Билетите за метро не са включени в цената – ориентировъчна цена за 9 билета – 19,10eur
Хотел IBIS Orly Chevilly Tream 7 /Или подобен
Периоди на пътуване |
Възрастен в двойна стая | Възрастен в единична стая |
03.09 – 06.09.2023г. |
571 евро / 1117 лева |
656 евро / 1284 лева |
21.09 – 24.09.2023г. |
609 евро / 1192 лева |
758 евро / 1483 лева |
Начин на плащане:
- Депозит 50% от общата цена на организираното пътуване в лева при записване;
- Доплащане до 30 дни преди датата на отпътуване!
Необходими документи:
- Копие от лична карта или международен паспорт, валидни минимум 6 месеца от крайна дата на пътуването;
- За непълнолетни, пътуващи сами или с един от родител се изисква нотариално заверено пълномощнo
- Самолет
- Автомобил
Такси за прекратяване:
Записаните туристи могат да прекратят договора при заплащане на стандартните такси за прекратяване:
1/ от деня следващ деня на подписване на договора до 65 календарни дни преди датата на отпътуване - такса в размер на 100 лв. на турист, (ако това не противоречи на анулационните условия на авиопревозвача при закупени самолетни билети);
2/ от 64 до 30 календарни дни преди датата на отпътуване - 50% от общата цена на организираното пътуване в лева
3/ под 30 календарни дни преди датата на отпътуване – 100% от общата цена на организираното пътуване в лева
Забележки:
- Сумата за самолетните билети е невъзвръщаема.
- Необходим минимален брой участници за осъщестяване на екскурзията: Няма
- При лоши метеорологични условия или други форсмажорни обстоятелства програмата може да претърпи промяна в реда на провеждане
- Пътуването е безвизово и без медицински изисквания за имунизации
- Допълнителните екскурзии се заявяват и заплащат предварително от България
Туроператорът предлага възможност за сключване на допълнителен застрахователен договор „Отмяна на пътуване” за покриване на разходите в случай на отказ от пътуване при определени условия.
Туроператорът има сключена застраховка “Отговорност на Туроператора” по смисъла на чл.97 от Закона за туризма, с полица №: 03700100003892 на ЗД „Евроинс” АД.
Допълнителна информация:
- За да се реализират допълнителните услуги и мероприятия по програмата, е необходимо да ги заявите още при сключването на договора за организирано пътуване, тъй като осъществяването им е свързано с предварителни резервации.
- За да посетите Лувъра и Версай с местен екскурзовод, е необходимо да заявите тези услуги при сключване на договора за организирано пътуване, тъй като осъществяването им е свързано с предварителна резервация и има ограничение в максималния брой туристи в група.
- Туристическата програма се осъществява на български език.
- Възможна е промяна в полетното разписание от страна на авиокомпанията.
- Часово време: България 12 ч. Франция 11 ч.
- Пътуването като цяло не е подходящо за лица с ограничена подвижност!
- Допълнителните екскурзии се провежда при минимум 6 записани туристи.
- Няма медицински и здравни изисквания, свързани с пътуването.
- Българските граждани, пътуващи за страната, е необходимо да притежават валиден паспорт или лична карта минимум 6 месеца след датата на влизане в страната.
00/04
Етикети